Саме він запропонував хору виступити, про це гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець, пише "Радіо Свобода".

Важливо: "95 квартал" прокоментували скандальний номер про підпал будинку Гонтаревої

"Від нього контактували. Приїхала режисура "Кварталу". Вони сказали: "Ми хочемо щось таке українське, жартівливе". Показали цей текст", – сказав він.

За словами Корінця, він вже тоді прокоментував, що історія з будинком – "неприємна ситуація". Однак його запевнили, що це "інтернет і всі стібуться".

Усі стібуться, у тому числі й ми це робимо, це наша така програма, ми стібемося над усіма уже не один рік", – процитував слова представників "Кварталу",
– гендиректор хору.

Корінець також розповів, що зараз "зараз почалося цькування та погрози життю".

"Звичайно, там, у цьому виступі, нічого антидержавного не було. Проте некоректна ситуацією з Валерією Олексіївною сталася. Дійсно, я, мабуть, повинен вибачитися перед нею. Там стібали пана Коломойського і її", – додав він.

Корінець зазначив, що хор часто працює за контрактами. За його словами, цього разу "Квартал" заплатив їм 30 тисяч гривень за виступ у номері.

Реакції на скандальний виступ

  • Сама Гонтарева наголосила, що це "сором" і "насміхатися над людським горем – неможливо уявити в цивілізованому суспільстві". Вона не заперечує, що до цього може бути причетний український олігарх Ігор Коломойський.
  • Коломойському номер сподобався. Український олігарх навіть сказав: "Браво" після того, як подивився номер. Підозри Гонтарєвої Коломойський заперечує.
  • Найпершою відреагувала колишня віцеспікерка Ради та чинна парламентарка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко. Вона зазначила, що хор втрачає репутацію, напрацьовану роками.
  • Прокоментував скандальний номер і міністр культури Володимир Бородянський. Він попросив вибачення у Валерії Гонтаревої та заявив, що йому "соромно за хор Верьовки".
  • Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що такі жарти негативно впливають на інвестиційний клімат в Україні.
  • Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук наголосив, що радіти і сміятися з горя не вважає нормальною реакцією.
  • Лідер партії "голос" і народний депутат Святослав Вакарчук прокоментував коротко: ""Історія з Кварталом і хором – дно. Крапка".

"Квартал" виконав саркастичну пісню про підпал будинку Гонтаревої: дивіться відео