На протест вийшли активісти, громадські діячі, родичі загиблих воїнів, передала кореспондентка 24 Каналу.
Читайте також: Активістам ініціативи "Хто замовив Гандзюк?" відкрито погрожують
Вони вимагають відмінити перейменування. За їхніми словами, Катерина Гандзюк була проти того, щоб низку вулиць у Херсоні називали на честь загиблих учасників АТО, бо таких людей багато.
На супротив мітингувальникам приїхала група молодиків з Нацкорпусу. В момент, коли активісти розгортали плакати, до них підійшов журналіст і друг Катерини Сергій Нікітенко і порвав плакат. Після цього виникла штовханина.
25 лютого на такий же протест вийшли близько 30 людей.
Міського голову Херсона Володимира Миколаєнка облили водою.
Ті звинувачення, які лунали – відверта брехня. Ті хто найбільше там виступав, жодного дня не перебував на Майдані, на відміну від Катерини. Це позиція інтернет-спільноти – "герої" біля телевізора. Ми шануємо наших героїв, от щодо Руслана — на його честь було зроблено гарний сквер. Депутати вирішили, що та вулиця, про яку йдеться, буде названа ім’ям Катерини,
– відповів Миколаєнко.
Депутат міськради Дмитро Ільченко запевнив, що вулиця була перейменована з порушенням процедури.
Що відомо про вбивство Гандзюк?Херсонську активістку та радницю мера міста 31 липня 2018 року облили сірчаною кислотою. Гандзюк зазнала численних опіків і їй зробили операцію. Проте врятувати жінку не вдалося і 4 листопада вона померла в лікарні. У її вбивстві підозрюють депутата Владислава Мангера.
Дивіться відео: чому Мангера підозрюють у причетності до вбивства Гандзюк