Так, відверта розмова глави Білого дому із журналістами американської газети показала, що для Трампа тема зв'язків з Росією є вкрай болючою, саме тому це інтерв'ю, яке вийшло декілька днів тому, може стати дуже цікавим для психологів, політологів і особливо –співробітників ФБР з команди спецслідчого Роберта Мюллера, розмірковує у статті для сайту "24" експерт із міжнародних питань Борис Немировський.
Зокрема, в інтерв'ю Трамп розповів деталі своєї "таємної" зустрічі із президентом Росії Володимиром Путіним, заявивши, що неформальна розмова, яка відбулася між ним і Путіним під час саміту G20 у Гамбурзі, тривала 15 хвилин, а обговорювали два світових лідери питання заборони всиновлення громадянами США російських дітей.
Читайте також: Трамп і досі вірить у можливість співпраці з Росією, – експерт
З інтерв'ю також стало відомо про глибоке розчарування Трампа у своєму соратнику, генпрокурору США Джеффу Сешнсу через бажання останнього відсторонитися від нагляду за розслідуванням щодо російського втручання в американські вибори. "Те, що Сешнс як міністр офіційно усунувся від "рашагейту" на тій підставі, що через свої власні контакти з росіянами виявився "зацікавленою особою", для Трампа є особистою зрадою", – зазначає автор статті.
Щодо президента – це дуже нечесно. Сешнс у жодному разі не мав права проголошувати себе "зацікавленим". І, якщо вже він хотів проголосити свою "зацікавленість", то міг мене про це попередити до того, як став міністром – тоді я б обрав кого-небудь іншого,
– заявив Трамп.
Президент США пішов далі. Трамп під час розмови з журналістами встиг висловити неприховані погрози і спецслідчому в "російському розслідуванні" Роберту Мюллеру, йдеться далі.
Читайте також: Білий дім стає повністю паралізованим російським питанням, – американські чиновники
"Цього спецслідчого взагалі в жодному разі не можна було призначати", – заявив Трамп у скандальному інтерв'ю.
"В одному з висловів Трамп навіть погрожував Мюллеру. Перевірка фінансів його сім'ї, на його думку, – це "червона лінія". Більш виразно, певно, не можна просигналізувати слідчому, де саме йому треба шукати можливі докази", – впевнений Немировський.
Це інтерв'ю й справді має зацікавити Роберта Мюллера та його команду. Тому що воно зміцнює звинувачення проти Трампа щодо намагань завадити юстиції: адже він кілька разів чітко дав зрозуміти, що розцінює діяльність державних слідчих органів лише одним чином: чи відповідають вони його інтересові згортання розслідування зв'язків команди Трампа з Росією, чи ні,
– робить висновок політолог.
Детальніше читайте у публікації: Зашморг на шиї стягується: як найлютіший ворог Трампа невблаганно тягне його на дно