На цьому він наголосив в інтерв'ю 24 каналу. Ба більше, військовослужбовець переконаний, що весь світ не до кінця усвідомлює, що насправді відбувається на території металургійного комбінату "Азовсталь".

Читайте також Розгром морпіхів Росії на Запоріжжі та понад мільярд на розвідку: основне за 80 день війни

Реакція світу на ситуацію на "Азовсталі" недостатня

Максим Жорін зізнався, що для нього складними є не стільки бої, скільки ситуація в Маріуполі. Йому надзвичайно складно спостерігати за тим, що переживають побратими, котрі захищають "Азовсталь" від окупантів.

Водночас він підкреслив, що реакція світової спільної недостатня. А це означає, що люди не усвідомлюють, що на власні очі бачать справжню трагедію, яка у XXI столітті розгортається у Маріуполі.

Світ не зовсім усвідомлює, що там відбувається в прямому сенсі слова геноцид. Там вбили тисячі українців, там зараз просто намагаються на очах у всього світу знищити тих, кого окупанти оточили,
– наголосив Жорін.

Він додав, що військові, які зараз перебувають на території комбінату "Азовсталь", переживають справжні муки. У них немає ліків, медикаментів, обладнання для надання медичної допомоги.

До теми Деокупація територій і важкі перемовини по "Азовсталі": Зеленський звернувся до українців

Актуальні новини про захисників "Азовсталі": коротко

Зауважимо, що від початку війни захисникам Маріуполя вдалося знищити майже 6 тисяч російських окупантів. На брухт бійці перетворили понад 100 одиниць ворожої техніки.

Варте уваги – захисники Маріуполя звернулися до міжнародної спільноти: дивіться відео