Інженери навчилися друкувати дисплеї на 3D-принтері

341 Читать новость на русском
Інженери навчилися друкувати дисплеї на 3D-принтері / unsplash

Доки технологічні гіганти конкурують у спробах поліпшити технології сучасних дисплеїв, корейські інженери навчилися друкувати OLED-екрани на 3D-принтері. Переваги такого способу виробництва у можливості створювати дисплеї не лише будь-якого розміру, але й форми.

Особливості розробки. Головною фішкою технології стане друк OLED-екранів довільної форми. Як приклад наводяться надруковані панелі в формі склянки, лампочки і навіть кисті руки, повідомляє Wiley Online Library.

Читайте також: У Boston Dynamics готують незвичних "роботів-помічників"

Після того як екрани будуть надруковані за допомогою 3D-принтера, їх можна використовувати для створення кольорових дисплеїв смартфонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки.

 

 

Переваги розробки. Дослідники з корейського університету Йонсе не стали приховувати свої напрацювання, виклавши їх у відкритий доступ з метою знизити вартість сучасних ґаджетів для кінцевого користувача та спростити їх виробництво.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Автор: Єва Шварц
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук