Інженери зіграли в пінг-понг робопсом: кумедне відео

Інженери зіграли в пінг-понг робопсом
Інженери зіграли в пінг-понг робопсом / ESA

Під час випробування мініатюрного робота SpaceBok інженери вирішили зіграти робопсом у пінг-понг. Однак такий цікавий хід виявився частиною експерименту.

Як повідомляє Business Insider, робот SpaceBok створювався для швидкого пересування по нерівній поверхні.

Читайте також: Nissan представила робота-качку: для чого він призначений

Дослідники встановили SpaceBok збоку на вільно плаваючу платформу, щоб імітувати середовище невагомості в двох вимірах.

Що таке SpaceBok? Це невеликий робот, який вчиться стрибати і долати складні перешкоди. В майбутньому на його основі створять марсоходи, які більше не будуть провалюватися колесами в ущелини.

Випробування робота SpaceBok – дивіться відео

 

Для чого проводилось дослідження? Ідея проекту полягала в тому, щоб змінити сучасний підхід до дослідження космічних тіл, таких як Місяць або Марс. Інженери сподіваються, що майбутні покоління роверів отримають покращені колеса, які часто застряють в нерівностях і тріщинах.

Ймовірно, звичайні колеса замінять чимось подібним на ноги, дадуть змогу роверу підстрибувати, щоб ефективно долати перешкоди.

Наш експеримент ставив собі за мету з'ясувати, який спосіб переміщення буде найбільш актуальним в умовах низької гравітації, наприклад на Місяці,
– зауважив один з авторів проекту Хендрік Колвенбах.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук