- Чому "Батьківщина" перейшла в опозиції: версія лідерки Тимошенко
Після проведення голосування за скасування мораторію на продаж землі, Тимошенко підкреслила, що цей закон нібито суперечить інтересам держави, тому її політсила не підтримає його.
Цікаво! Розуміємо, хто є командним гравцем, а хто – ні: деталі виключення Скороход і Полякова
Ще під час розгляду парламентом законопроєктів про ринок землі Тимошенко виступала проти. Вона заявляла, що у запропонованому законі неврегульовано питання про продаж землі українцям з подвійним громадянством. За її словами фракція планує подати подання до Конституційного суду, аби роз'яснити трактування статті Конституції про те, що земля – це власність народу.
- Як Зеленський відреагував на перехід Тимошенко в опозицію?
Президент Зеленський на заяву Тимошенко про перехід в опозицію відреагував з гумором. На своїй сторінці у фейсбук він написав:
Реакція Зеленського на перехід Тимошенко в опозицію
У дописі він наголосив, що справжньою причиною переходу в опозицію є те, що Тимошенко не змогла проштовхнути до влади представників її команди. На це вона написала наступне:
Відповідь Тимошенко на допис Зеленського
Цікаво! За свою політичну кар'єру Юлія Тимошенко перебувала в опозиції до всіх українських президентів: від Леоніда Кучми до Петра Порошенка.
У програмі "Що це було?" депутат від "Слуги народу" Андрій Мотовиловець зазначив, що Тимошенко потрібно зрозуміти одне – часи корупції й контролю держпідприємств депутатами закінчилися. Він наголосив, що суспільству дійсно потрібна опозиція, але така, що буде контролювати владу і допомагатиме українцям жити краще.
Я нагадую, що наша партія має монобільшість. І для ухвалення будь-яких питань нам ніхто не потрібен. Ми можемо вирішувати все самі,
– сказав нардеп.
Мотовиловець підкреслив, що не хоче, аби опозиція виступала проти здорового глузду, і не думала про зміни в країні. Водночас ведучий програми "Що це було?" Сергій Лещенко сказав, Тимошенко підтвердила, що приходила до президента і пропонувала своїх "кращих кадрів", але йшлося не про міністерства, а про конкретні держпідприємства. Серед них:
- Державна продовольча зернова компанія;
- Державне агентство України з управління зоною відчуження;
- А також нібито Бердянський порт.
Дивіться повний випуск програми "Що це було?" за 20 листопада