Свій погляд на цю ситуацію висловив народний депутат від "Слуги народу" Андрій Мотовиловець у програмі "Що це було?".

Читайте також: Можливий серйозний розкол, – експерт про скандал у "Слузі народу"

Про виключення Скороход і Полякова

За словами Андрія Мотовиловця, всі депутати фракції "Слуга народу" повинні виконати програми партії, допомогти уряду і виконати програму президента.

Якщо ти це не робиш, то неможливо працювати у фракції, після цього виходити і казати: "Дивіться, я молодець, а вони всі погані. От я не проголосував, я вас чую, а вони всі вас не чують". Ти взяв наш бренд, бренд нашого президента і переміг,
– зазначив нардеп.

Анна Скороход Антон Поляков
Анна Скороход та Антон Поляков

Сама Анна Скороход стверджує, що поштовхом до виключення її з партії стало голосування всупереч позиції фракції. Після того, як вона дізналася, що її цивільного чоловіка затримали, парламентарка вийшла до трибуни та заявила, що проти неї чиниться тиск з боку лідерів фракції "Слуга народу".

До теми: Скандал у "Слузі народу": Скороход заявляє про затримання її чоловіка через голосування

Андрій Мотовиловець відзначив, що кожен має право на власну точку зору, але коли приходить час прийняти рішення, фракція має бути одностайною в голосуванні.

Ми виключили тих, які не дотримуються дисципліни, хто критикує публічно власну фракцію. Ми виключили тих людей, які не можуть бути нашою командою. Ми розуміємо, хто є командним гравцем, а хто – ні,
– прокоментував нардеп.

Дивіться повний випуск програми "Що це було?" за 20 листопада: