Попри це, Україна та Росія змогли дійти компромісу. Про це виданню заявив представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш.

Увага Режим тиші на Донбасі: коли буде остаточне рішення ТКГ

Загалом засідання тривало 5 годин. За словами Гармаша, до переговорів ТКГ приєдналися представник Кремля Дмитро Козак, а також керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Не домовилися, на жаль, ні про що,
– заявив Гармаш.

Він наголосив, що навіть вдалось погодити компромісний текст, на який були згодні і Україна, і Росія, але представниця тимчасово окупованих територій втрутилася і фактично заблокувала цей процес.

Консультації продовжаться, – Арестович

Крім цього, речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що поки не вдалося узгодити текст документа про введення "великоднього перемир'я", проте вони підтвердили необхідність продовжувати консультації щодо узгодження документа. Про це Арестович сказав Інтерфакс-Україна.

"Всі сторони погодилися з необхідністю встановити великоднє перемир'я. Було запропоновано 2 тексти документа – український і російський. Але не вдалося нам поки домовитися щодо остаточного варіанту. Потрібен час, щоб добре продумати формулювання", – наголосив він.

Сторони домовилися продовжувати консультації та знову підтвердили ідею про встановлення "великоднього перемир'я",
– підсумував Арестович.

Кравчук: Шанс ще є

На сторінці української делегації Тристоронньої контактної групи у телеграмі з'явилось повідомлення, що учасники суттєво наблизилися до взаємного розуміння та узгодили в загальному вигляді ідею встановлення "великоднього перемир'я".

"Сторони погодилися продовжити роботу щодо вжиття додаткових заходів із вдосконалення механізму виключення порушень режиму припинення вогню. Консультації тривають", – мовиться у дописі.

На сторінці процитували і очільника української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука, який зазначив, що "є шанс встановити перемир'я".