Цю ситуацію в програмі "Політична анатомія" пояснив народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура. Він зазначив, що це технічний збій і ніяких розбіжностей в партії нема.
Читайте також: Парламент планує перейти на електронний документообіг
"Зробили висновки, що треба бути дисциплінованішими, і все. Тому що коментарі коментарями, при всій повазі до журналістів, проте буває, що вони затримують нас. І от цієї кількості голосів й не вистачило, щоб прийняти це питання", – додав депутат.
Він додав, що деякі їхали із зустрічей з американськими партнерами і потрапили у затори.
У нас є одностайність і можна побачити це по всіх інших голосуваннях,
– наголосив Олександр Качура.
Також цю ситуацію прокоментував народний депутат з партії "Голос" Роман Лозинський, який заступився за свого колегу.
Щоб зрозуміти у чому справа, можна глянути на табло голосування. Там же не висвітилося половина фракції червоним чи жовтим. Там чітко було видно, що їх не було в залі. Динаміка всередині циркулює така, що іноді, не встигаєш на всі 100% голосувань,
– підкреслив Лозинський.
Депутати-мажоритарники від "Слуги народу" Сергій Литвиненко і Олена Копанчук кнопкодавили в парламенті. Литвиненко голосував 3 вересня за свого колегу Олександра Скічка. Копанчук кнопкодавила у парламенті 11 вересня, голосуючи замість однопартійця В’ячеслава Рубльова.
Окрім того, 10 вересня у Раді на кнопкодавстві попався позафракційний нардеп і мажоритарник-самовисуванець з Донеччини Олександр Ковальов.
Відео ток-шоу "Політична анатомія":