Про це пише на сторінках The Washington Post Ендрю Рот.

Так, Олександр Бородай, так званий прем'єр-міністр сепаратистського уряду у 2014-му році, тепер повернувся в рідну Москву і, за його словами, знову працює піар-консультантом.

Бородай сказав в інтерв'ю, що не був у Донецьку з жовтня, а тепер займається відновленням своєї консалтингової фірми. "Бізнес іде погано. Кілька міжнародних компаній… розірвали контракти, коли США і ЄС наклали на нього санкції", — йдеться в статті.

Читайте також: Терорист "Моторола" засвітився у Сирії

Ще один екс-чиновник-терорист, так званий "екс-прем'єр-міністр "ЛНР" Марат Баширов "керує в Москві декількома фірмами в області government relations — зв'язки з державними органами влади, а також головує в комітеті з government relations в Російської асоціації менеджерів, як сказав її офіційний представник".

Колишній польовий командир Ігор Гіркін-Стрєлков тепер з'являється на лекціях в оточенні ультраправих російських націоналістів. "Він найефектнішим чином відхилився від колишньої концепції — звинувачує Росію в тому, що вона кинула сепаратистські республіки, які допомогла створити в Україні", — йдеться в статті.

Скептики, а їх чимало, кажуть, що Бородай або одержує гроші від Росії, або є співробітником російських спецслужб. Він заперечує обидва звинувачення. Але він сказав, що передавав інформацію з Донецька Владиславу Суркову, кремлівському апаратникові, який, за чутками, курирує політику Росії щодо України,
— йдеться в статті.

Як стверджує автор, наразі для Росії немає безпосередньої загрози з боку найманців, які їздили воювати на Донбас. Американський експерт Марк Галеотті вважає, що "добровольців" не так-то багато. "Думаю, російській стороні варто більше побоюватися солдатів, які повертаються назад", — додає він.

Читайте також: Російські військові на Донбасі наслідують бойовиків "Ісламської держави"