Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Валерія Кірічєва

 • blog_ava
  Закордонне медичне страхування: як обрати надійну компанію
  Літо – час відпусток, та екстремального туризму. Виїжджаючи за кордон, кожен з нас має придбати обов'язкове медичне страхування. Але чи діє ця страховка за кордоном? Герой нашого наступного сюжету придбав спортивне страхування, але скористатися ним так і не зміг, принаймні, так стверджує. Деталі – читайте далі.
  11 серпня 2019 , 14:29
 • blog_ava
  Зеленський хоче легалізувати азартні ігри: скільки грошей це принесе до бюджету
  Азартним іграм в Україні бути, однак не всюди. Володимир Зеленеський заявив, що під ігровий бізнес планують виділити окремий регіон біля Чорного моря. Чи вигідна така ідея президента та скільки грошей це принесе бюджету України – дізнавалися журналісти 24 каналу.
  8 серпня 2019 , 20:32
 • blog_ava
  Як сортують та переробляють сміття у Києві
  У Києві встановили 2,5 тисячі контейнерів для роздільного збору сміття для пластику, паперу та скла. Ще з початку 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів
  4 серпня 2019 , 23:40
 • blog_ava
  Як у Києві борються з недобросовісними водіями
  У Києві розпочався рейд на недобросовісних водіїв, які паркуються у заборонених місцях. Вже місяць у місті працюють евакуатори, а водіям виписують штрафи. Та чи допомагає це боротися з незаконним паркуванням – читайте далі.
  30 липня 2019 , 21:06
 • blog_ava
  "Заборонити використання тварин у цирках": що вже вдалося зробити зоозахисникам
  Два роки тому зоозахисники святкували, хоча невеличку, але перемогу. Вони добилися того, аби пересувні цирки відпустили тварин. А нині вони хочуть ще більших змін. Захисники тварин розпочали масштабну кампанію за те, аби взагалі заборонити використання звірів у всіх шоу в країні.
  28 липня 2019 , 13:59