Політтехнолог Борис Тизенгаузен, зазначив 24 Каналу, що дебати проводять за певними правилами. Є люди, які вивчають правила проведення події. На його думку, у Байдена побоюються, що Трамп буде вести дебати нечесно.

Дивіться також Яка насправді політична позиція Трампа: експерт-міжнародник оцінив його виборчу кампанію

Чому медіа закликають до дебатів

Тизенгаузен зауважив, що у Трампа буде вигідна позиція порівняно з Байденом, бо той більш красномовний та емоційний.

У команді Байдена думають, що Трамп буде застосовувати всякі хитрощі та прийоми. Він агресивно буде вести ці дебати, буде порушувати, перекрикувати, перебивати,
– сказав політтехнолог.

Медіа мають дуже великий запит на ці дебати, додав Борис Тизенгаузен. Є дуже багато звичайних та незручних питань, які цікавлять американське населення.

Читайте також Іран завдав удару по Ізраїлю: Байден вперше прокоментував ситуацію

Вибори президента США: що відомо

  • Джо Байден та Дональд Трамп здобули достатню підтримку делегатів для того, щоб висунути свою кандидатуру на загальних виборах. Байден отримав 1 968 делегатів, а Трамп – 1 215 голосів делегатів.
  • Ніккі Гейлі офіційно відмовилася від участі у президентській кампанії, де її раніше вважали основним суперником Дональда Трампа на посаду президента США. Раніше WSJ повідомляло про її намір вийти з боротьби за президентське крісло, де вона була однією з кандидаток від Республіканської партії.
  • Політики в Європі висловлюють обурення на тлі можливого виходу США з НАТО в разі повернення Дональда Трампа на посаду президента. Цей сценарій стає все більш обговорюваним серед дипломатів Альянсу.
  • Посадовці переконані, що країни НАТО повинні "спланувати" сценарій дій на випадок, якщо Трамп послабить відданість США європейським союзникам.
  • Трамп раніше вже заявляв, що "заохочуватиме" Росію атакувати членів НАТО, які не виконали свої фінансові зобов'язання. Водночас колишній радник Трампа з національної безпеки Джон Болтон передбачив, що Трамп спробує вийти з альянсу, якщо його переоберуть президентом.