Російський опозиціонер, письменник, публіцист, громадський діяч Ростислав Мурзагулов розповів 24 Каналу, що за партнерством Китаю та Росії ховаються російські ресурси за зниженими цінами. Саме така ситуація є причиною замороження конфлікту Росії з Україною з боку Китаю.

Дивіться також Уважно спостерігаємо за ними, – Данілов про країни, які вітають Путіна з "перемогою" на виборах

Вигода для Пекіну

Для Китаю визнання результатів "виборів" у Росії означає продовження “вигідного партнерства”, він діє лише так, як сприятливо для нього.

"Китай міркує тут досить прагматично. Йому все одно, як в Росії відбувається ця процедура виборів, адже в них взагалі їх немає, вони просто змінюють диктаторів і все. Пекін в обмін на папірець з привітанням отримує великі прибутки у вигляді знижених цін на російські "багатства" (нафта, газ – 24 Канал)" – прокоментував опозиціонер.

Мурзагулов наголосив на тому, що якщо один диктатор сказав другому диктатору, що він молодець, то для цивілізованого світу це нічого не змінить.

Плани заморозити конфлікт

Китаю вигідна війна Росії проти України для своєї економіки, тому він зробить все для того, аби заморозити цей конфлікт та ніколи не порушувати питання про його вирішення. Ще одним важливим моментом є те, що Китай вимагає присутньості Росії на саміті миру у Швейцарії.

"Українцям та країнам Заходу потрібно виганяти Китай з саміту "віником", адже у нього і так зрозумілі цілі. Китай отримує прибутки з Росії, тому коли він приїде на цей саміт, він зробить все, щоб заморозити конфлікт і залишити у тому положенні, в якому він є назавжди. Але Україні такий хід подій ні в якому разі не підходить, як і її західним партнерам", – зазначив опозиціонер.

Вибори Путіна: найважливіші новини

  • Вибори Путіна назвали найменш чесними за всю історію Росії. Було домальовано близько 22 мільйони голосів.
  • Представниця німецького уряду заявила, що МЗС Німеччини не буде називати Путіна президентом. За її словами, так звані вибори в Росії не були ні вільними, ні справедливими. Також вона додала, що результат і так був зрозумілий заздалегідь.
  • Євросоюз не визнає результати виборів на окупованих територіях України, адже це свідчить про порушення міжнародного права. Також акцентують на легітимності Путіна, як президента Росії.