Журналіст розповів, що сьогодні вже відвідав виборчу дільницю і виконав свій громадянський обов’язок. Каже, черг майже не було, тому організацією виборів залишився задоволений.

За кого віддав свій голос Майкл не розказав, та натомість розповів про колишніх політиків, які найбільше його вразили.

Це пан Царьов – він довго думає, ніби хоче сказати щось розумне, але так і не каже. І депутат Смітюх. Я назвав йому пару речей, щоб він розставив їх в плані важливості: кукурудза, Україна, освіта і сім’я. Він впевнено поставив кукурудзу на останньому місті, - пригадує Щур.

Він також розповів, що багато його друзів радили йому підтримати загальну тенденцію і також балотуватись в народні депутати.

Але мені нецікаво – просто сидіти і тиснути кнопки. А по-друге, треба мати відповідну освіту, адже там займаються законотворенням. Якби я в цьому розбирався, то я б туди йшов. Там треба писати закони, а не виступати з трибуни, - наголосив журналіст.

Він додав, що від новообраних депутатів буде вимагати, аби вони займалися своїми прямими обов’язками – прийняттям законів, які б поліпшили життя українців. Якщо ж вони не справлятимуться, то журналіст обіцяє вказувати їм на їхні помилки.