"Ядерна індустрія хотіла б поза політикою, але сьогодні так склалося, що ніхто не може бути поза політикою. Відповідальність за безпеку об’єктів, які перебувають на території країни, покладається на цю країну. Ніхто інший відповідальності взяти більше не може, єдина допомога – це рекомендації й консультації", — запевняє Курикін.

Водночас, він нагадує, що на території Криму — щонайменше одна ядерна установка — дослідницький реактор в Севастополі і його можна і потрібно розглядати як потенційно небезпечний об’єкт.

"І в сучасній ситуації, коли на території криму відбуваються певні процеси, пов’язані із діями певних озброєних формувань незрозумілого походження, виникає тривога за долю цих об’єктів. Адже якщо ці люди здатні штурмувати військові склади, то чому б їм не обрати наступним об'єктом штурму і шантажу, приміром, той же реактор в Севастополі? Але ці страхи перебільшені, бо ми чудово знаємо, що усі формування — або із військовослужбовців РФ або контролюються ними. І оскільки це — військові кадри, то вони бачуть усі загрози, які виникають. Відтак, думаю, вони зроблять усе, аби реактор у Севастополі залишався у безпеці", — вважає експерт.