На місце стрілянини прибули медики. І саме завдяки професійній діяльності фельдшерів на місці події, було врятовано життя правоохоронців. Допоміг їм в цьому працівник "Муніципальної варти" 29-літній Віктор Тихонін, який проїжджав повз місце події на власному авто. Він зупинився, щоб надати медичну допомогу пораненим поліцейським, і сам був поранений.

Читайте також: Перестрілка в Одесі: хронологія подій

Окрім того, на місці події діяли і бригади швидкої допомоги. Вони приїхали, коли стрілянина ще лунала. Одним з тих, хто надавав медичну допомогу – 19-річний фельдшер Микита Гречко. Саме його рішення врятувало життя одному з правоохоронців. При цьому, робити це довелося, коли по них відкрив вогонь зловмисник.

"Я не знав, що там йде перестрілка і тому поліз в сам "епіцентр" подій. Я діяв по ситуації та не міг уже залишити потерпілого, коли почалася стрілянина. Ми сховалися в надійне місце. Коли стрілець почав рухатися в нашу сторону, для мене був шок. Кулі летіли в нашу сторону та пролітали над нашими головами. У підсумку я залишився з поліцейським Дмитром наодинці. Бригади поїхали, я залишився один там. Інші бригади були на під'їзді. Часу на очікування їх у мене не було, і мені довелося везти поліцейського самому без медичного ящика. Я визнаю те, що я взяв на себе велику відповідальність та великий ризик, інших варіантів у мене не було. Я повіз поліцейського на патрульному "Пріус" в лікарню. Зараз Дмитро перебуває у важкому стані в лікарні", – написав Микита Гречко.

Читайте також: Активіст повідомив резонансний факт про одеського стрільця Дорошенка

За таку відвагу фельдшера станції швидкої допомоги №7 Микиту Гречка і співробітника муніципальної охорони Віктора Тіхоніна, який допомагав виносити поранених, нагородили цінними подарунками та вручили подячні листи. Нагородження відбулося в актовому залі Головного управління поліції в Одеській області. Його провів перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, 19 січня в Одесі Валентин Дорошенко влаштував стрілянину і був застрелений правоохоронцями. Він виявився прихильником Сталіна та "русского мира", а вдома тримав арсенал зброї та майстерню.

Внаслідок перестрілки загинув сам Валентин Дорошенко, його знайомив, якого вбив сам Дорошенко, а також один з правоохоронців – 27-літній Сергій Пригарін. Ще один поліцейський перебував є у важкому стані.