Те, що за постанову про посилення санкцій сенатори віддали більшість своїх голосів, означає лише одне – фундамент для двопартійної політики у США щодо Росії все ще існує, пише Bloomberg у редакційній статті.

Проте, не всі у політичному істеблішменті Америки схвально оцінили подібний крок Сенату. До прикладу, нагадує видання, держсекретар Тіллерсон дав зрозуміти, що адміністрація США незадоволена голосуванням за так званий санкційний законопроект.

Читайте також: Мінські домовленості: Тіллерсон бачить альтернативу для України та Росії

"Але Трамп повинен звинувачувати тільки самого себе. Ігноруючи агресивну поведінку Росії в Сирії, Європі та Афганістані, він боровся за скасування санкцій, накладених на Росію за її вторгнення до Криму, кібератаки та порушення прав людини", – розмірковують автори статті.

Якби президентом США був хтось інший, а не Трамп, прагнення поліпшити відносини з Росією, можливо, мало б сенс,
– визнає Bloomberg.

Однак президент РФ Володимир Путін жодним чином не хоче йти на зустріч, а "витівки" Трампа турбують союзників США і створюють шанси для ворогів Америки, вважає видання.

Читайте також: Конгрес США намагається "зв'язати руки" Білому дому та приборкати Трампа, – Newsweek

Нагадаємо, 14 червня Сенат США схвалив законопроект щодо розширення антиросійських санкцій. А вже 19 червня Рада ЄС офіційно продовжила санкції проти Росії до 23 червня 2018 року.