Про стрілянину у Княжичах

– Це надзвичайна подія не лише для України, а й для цілого світу. Я не пам'ятаю, щоб десь ще таке було. Ясно, що була неузгодженість між діями різних підрозділів: київського та підрозділу охорони. Я не впевнений, що був ретельно продуманий план усіх дій: хто як дії, які правила застосування зброї і так далі.

– Це один з наслідків непродуманого реформування поліції. Звісно, патрульна поліція відрізняється від своїх попередників. А от кримінальний відділ, який справді має боротися зі злочинцями – там ще повно роботи. І тут вже йде підпорядкованість різним відомствам.

– Мені взагалі здається, є така можливість, що частина учасників цих подій працювала на злочин. Бо вогонь вівся прямо по машині служби охорони.

– Якби це була Європа, то міністр пішов би у відставку. Це етичний крок.

Про "касетний скандал"

– Онищенко сам по собі мене не цікавить. Але він вже визнає, що був співучасником цих корупційних дій. Цікаво те, що справді можуть бути документальні докази проти президента. І те, що президент на гачку в іноземних спецслужб – це проблема для нас з вами. Тому що такому президентові не дозволять приймати невигідні рішення. Там також присутні гроші МВФ. Це ж прямо може зачепити інтереси Америки. Він не зможе майже нікуди втекти. А розплачуватись за його помилки буде вся країна.

– Весь світ вже знає про цей "касетний скандал". А українське суспільство – ні.

– Мінські домовленості, окрім пунктів припинення вогню й обміну полоненими, приведуть до руйнації України.