Також він виступить на Мюнхенській безпековій конференції та проведе низку двосторонніх зустрічей на її полях. Політтехнолог Борис Тизенгаузен сказав 24 Каналу, чого очікувати від європейського турне президента.

Читайте також Найімовірніше, у Франції буде підписана важлива угода, – Данілов про турне Зеленського

"Є припущення, що Зеленський привезе безпекові гарантії підписані з Німеччиною та Францією, які не так давно підписала Велика Британія. Також, можливо, нарешті будуть позитивні рішення щодо далекобійних ракет", – мовив політтехнолог.

Будуть позитивні рішення

На думку Тизенгаузена, європейське турне Президента України – це якраз історія про нові червоні лінії для росіян й нові перспективи та можливості для нашої країни.

Недаремно Шольц з Джо Байденом у США сміялися над інтерв'ю Владіміра Путіна, назвавши його відірваним від реальності. Але якщо серйозно, то Шольц їздив у Вашингтон ще й тому, що Євросоюз готують до збільшення витрат на оборону, адже далеко не всі країни виділяють навіть 2% ВВП. До речі, Польща лідер витрат на оборону, адже, мабуть, розуміє всі ризики,
– зазначив політтехнолог.

На його думку, можливо, будуть позитивні рішення щодо надання Україні далекобійних ракет. Він припустив, що може статися так, що у вечір, коли буде оголошено офіційне рішення, ракета влучає в ціль.

Турне Зеленського в Європу

  • 13 лютого видання Bloomberg анонсувало тур президента Зеленського столицями західноєвропейських країн, зокрема Париж та Берлін. Також Президент України відвідає щорічну конференцію в Мюнхені.
  • Традиційне вечірнє звернення 15 лютого український лідер записав у потязі, прямуючи в Європу для проведення важливих зустрічей з партнерами.
  • Зазначимо, що напередодні Еммануель Макрон переніс свій візит до України. Росіяни скористалися цим й вигадали фейк, що нібито Зеленський планував здійснити "замах" на лідера Франції. Українська розвідка вщент розбила нісенітниці російських пропагандистів.