Юлія Самойлова

Юлія Самойлова – російська співачка, представлятиме Росію на конкурсі "Євробачення-2017" з піснею "Flame Is Burning" . У 2010 році закінчила факультет психології Сучасної гуманітарної академії.

Самойлова працювала у важкій альтернативній музиці. У 2008 році нею була заснована група "TerraNova". Група проіснувала до 2010 року. Співачка є фіналісткою третього сезону проекту Алли Пугачової "Фактор А". Пугачова особисто відзначила її премією "Золота Зірка Алли".

У 2014 році в Сочі на відкритті Зимових Параолімпійських ігор Самойлова виконала пісню "Разом".

Вона сама пише музику і слова до своїх пісень. Співачка з дитинства пересувається на інвалідному візку і має 1-шу групу інвалідності.

В Україні розгорівся скандал через її можливий приїзд. За даними проекту "Майдан закордонних справ", Самойлова виступала в анексованій Керчі разом з Газмановим і Лолітою. Як правило, усі російські культурні діячі, які підтримали анексію Криму, внесені у "чорний список" Мінкульту і їм заборонений в'їзд в Україну.

СБУ уже взялася перевіряти, чи дійсно Самойлова виступала в Криму після анексії. У відомстві заявили, що позиція СБУ "ґрунтуватиметься виключно на нормах українського законодавства та інтересах національної безпеки".