І він буде послідовно переслідувати цю лінію. Про це сказав ексміністр закордонних справ Павло Клімкін у коментарі 24 каналу.

Читайте "Їх нічого не спиняє", – інтерв'ю з легендарним командиром "Да Вінчі" про загострення на Донбасі

"Путін намагатиметься грати"

За словами Павла Клімкіна, є питання, які можна обговорювати лише з президентом Росії. І йдеться не тільки про окупацію Криму та Донбасу, де "Путін намагатиметься грати та говорити, що він все готовий обговорювати лише у Нормандському форматі, а про Крим не готовий розмовляти взагалі".

Це питання, наприклад, постачання туркменського газу, що можливо тільки через території Росії, й це фактично буде російський газ. Це можуть бути й інші економічні теми.

Насправді я не бачу на сьогодні жодного бажання і готовності з боку Путіна йти хоча б на компроміс у питаннях безпеки. Він буде грати далі й підвищувати ставки, оточувати нас, в тому числі й з території Білорусі. Але питання, які стосуються газу та енергоносіїв – так, вони можуть лунати,
– зазначив Клімкін.

Павло Клімкін

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін / Фото Збруч

Актуально Путін відмовився від зустрічі з Зеленським для обговорення Криму й Донбасу

Зустріч Зеленського і Путіна: що відомо

  • Ще у квітні 2021 року Зеленський запропонував Путіну зустрітися на Сході України.
  • У відповідь російський президент запропонував Зеленському зустрітися з бойовиками.
  • За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, українська сторона повністю готова до зустрічі, а Кремль її не хоче.
  • Речник президента Сергій Никифоров повідомив, що президенти зустрінуться лише для того, аби обговорити Крим.
  • На початку вересня Зеленський вкотре наголосив, що готовий до зустрічі. Однак у Путіна заявили, що обговорювати Крим і Донбас не будуть.