Про це 24 каналу розповів політолог Володимир Фесенко.

Читайте також: Богдан подав у відставку з посади голови Офісу Президента, – джерела

► Версія перша. Вкид та перевірка реакції.

Я думаю, що треба дочекатися офіційного підтвердження цієї інформації, тому що це може бути такий цілеспрямований вкид для того, щоб потім спростувати або прозондувати – подивитися, як на це будуть реагувати.

► Версія друга. Протистояння навколо Зеленського.

Друга гіпотеза – це відображення загострення, першого такого протистояння навколо нового президента в його оточенні. Те, що там протиріччя були – це очевидно. А зараз це могло загостритися завдяки цим публікаціям, припущенням, що Богдан замість Зеленського керує країною.

Читайте також: Це може бути вкид, – політолог про відставку Богдана

Тут все по-різному могло розвиватися. Наприклад, ці публікації доходять через дружину, Баканова, Шефіра, інших близьких людей до Зеленського. І вони кажуть: слухай, ну ситуація не є нормально, ще трішки – і Богдана будуть сприймати керівником країни, а не тебе. І тому виникла така необхідність, така потреба зняти цю проблему. Але не шляхом усунення Богдана як такого, а просто переведенням на іншу посаду. Це може такий спосіб підтвердження того, що все-таки реальний керівник країни – це Зеленський, а не Богдан.

► Версія третя. Підгтовка візиту Зеленського до США.

Третій варіант пояснення – тактичний – підготовка умов для візиту Зеленського в США. Усунення чи відхід Богдана з посади керівника ОП – це була умова американців для офіційного візиту Зеленського в Штати. Це теж можливе пояснення.

Читайте також: Богдан іде у відставку з посади голови Офісу Президента: що про нього відомо


Заява Богдана про відставку з посади голови Офісу Президента / Фото 24 каналу


АКТУАЛЬНЕ ПРО ЙМОВІРНУ ВІДСТАВКУ БОГДАНА: