Отже, країні-окупантці знадобиться час, аби транспортувати зброю до пускових установок. Саме тому завдати ядерний удар у той момент, коли Путін дасть відповідну вказівку, не вдасться.

Зауважте Маск повівся на ядерний шантаж Путіна, – міністр оборони Литви

В Інституті ООН з досліджень у галузі роззброєння розповіли, що на певному етапі готовності зброю необхідно вивезти зі сховища та перемістити до якогось іншого місця. Це неодмінно зафіксують за допомогою супутників чи іншим способом.

Станом на жовтень американські та європейські офіційні особи повідомили, що жодних ознак такої підготовки не виявили.

Якщо застосують ядерну зброю, не буде жодних гарантій, що обидві сторони зможуть контролювати її застосування. Світ ризикує побачити тотальну ядерну пожежу.

Штати вже попередили країну-окупантку, що будь-яке застосування ядерної зброї призведе до катастрофи.

Що кажуть у Defense Express

Іван Киричевський – експерт Defense Express – заявив, що ядерна атака передбачає певну підготовку. Ядерні боєголовки постійно не стоять на ракетах. Вони перебувають на спеціальних базах зберігання у відповідних мікрокліматичних умовах.

За словами Киричевського, є алгоритми застосування тактичної ядерної зброї. Якщо буде наказ видати ядерну боєголовку, з території баз потрібно виїхати низці машин спецпризначення. В одній з них має бути ядерна боєголовка.

Її відвезуть на місце базування тієї чи іншої ракетної бригади. А згодом – прикручують на ракету. За словами експерт Defense Express, тільки після цього ракетна установка виїжджає на рубіж для стрільби.

"Як бачимо, у цьому процесі є щонайменше 3 етапи, кожен з яких можна доволі легко відстежити, тому що це буде дуже помітно з супутника", – констатував військовий експерт.

Раніше у ГУР МО повідомляли, що у Росії залишилося менше ніж 200 балістичних ракет цього типу.

Зауважте – Ілон Маск виправдався за скандальний допис: дивіться відео