Як можна зрозуміти, всі замахи на Путіна поки що невдалі. Водночас росіяни бояться втратити диктатора.
Дивіться також Неочікувані факти з біографії Кирила Буданова: в ГУР поділилися раніше невідомими деталями
Замахи на Путіна
Продовжуючи тему замахів на Путіна, журналістка запитала, чи не є невдалі замахи свідченням про те, що російський президент не є "компромісною фігурою для свого оточення" та "третейським суддею, який усіх влаштовує". На це Кирило Буданов відповів, що це не про компроміс уже давно.
Як приклад Буданов пригадав розповіді своєї бабусі, яка ще застала смерть Сталіна.
Вона казала, людям тоді здавалося, що весь їхній світ завалився, не було зрозуміло, як жити далі. Путін при владі понад 20 років, тому це буде дуже схоже відчуття, а зараз у росіян існує страх втратити його, бо він гарант їхньої життєвої стабільності,
– зазначає голова розвідки.
Замах на Буданова
- Водночас Кирило Буданов також прокоментував останній замах на його життя, якому запобігли у травні. Очільник ГУР сподівається, що він був не останній – йому подобаються такі спроби. Як зазначає Буданов, це є свідченням правильної роботи.
- Останній замах на Буданова був запланований на 4 травня. Виявилося, що російський агент вже встановив у підвалі в Київській області центр управління дронами. Росіяни мали намір запустити балістичну ракету за визначеними координатами, поки оператор безпілотника перебував у прихованому місці. У цей час він готувався би запустити свій безпілотник, щоб відзняти наслідки атаки для свого керівництва. В кінці оператор мав протаранити своїм дроном ракету.
- Організатором замаху на українських посадовців називали Сєргєя Корольова – заступника глави ФСБ. У досьє, яке Головне управління розвідки України надало на Корольова, мовиться, що його називають "вовкодавом Путіна". Відомо, що він займається тим, що збирає інформацію про інших членів російського уряду та усуває потенційних конкурентів.