Про це в інтерв'ю 24 каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. Він також припускав, що обстрілами Кривого Рогу путін намагався завдати психологічний удар Зеленському.

Важливо Росіяни не будуть приховувати, – в ОП вважають, що обстріли критичної інфраструктури збільшаться

Росіяни тікатимуть з Херсона

Подоляк зазначив, що росіяни тікатимуть з Херсона, як і з інших окупованих територій в Україні. Вони не будуть нічого обороняти, бо вони не вміють захищатись.

Вони вміють сидіти, поки в них ще є певна кількість артилерії, і вони можуть на певній відстані тримати наших хлопців,
– зауважив радник голови Офісу Президента України.

Він додав, що звертати увагу на якісь їхні захисні споруди не треба. На це звертає увагу Генштаб і Штаб планування на Півдні.

На Півдні триває спецоперація зі звільнення Херсонщини

Радник голови Офісу Президента України продовжив, що на Півдні триває абсолютно прогнозована спецоперація зі звільнення території Херсонської області. Нею опікується Ковальчук, Генштаб і Президент України.

"Херсон буде звільнено. Так само буде звільнена й Арабатська стрілка, й ми зайдемо в Крим. Як казав лукашенко, покажемо 4 напрямки звільнення Криму", – наголосив він.

Ситуація зі звільненням Киселівки

Подоляк також розповів про ситуацію зі звільненням Киселівки. Коли інформацію про її нібито звільнення повідомили раніше, ніж це відбулось насправді. Радник голови Офісу Президента України нагадав, що подібну інформацію може озвучити лише Міноборони, Генштаб і Президент України.

Не треба слухати місцевих міських голів, голів ОВА. Не їхня справа коментувати військові справи. Я розумію, що зараз усі хочуть вийти і сказати, що ми звільнили той чи інший населений пункт. Коментувати це вони можуть хіба у себе у вузькому родинному колі,
– підкрслив він.

Подоляк прокоментував процес звільнення Херсона: дивіться відео

Новини Херсонщини: останні події