Відтак керівництво США більше не намагатиметься опиратися на міжнародне співробітництво у частині питань, стараючись вирішити їх самотужки. В цьому переконаний політолог Тарас Березовець.

Він також зазначив, що такі дії невдовзі можуть мати "відголоски" у Тегерані та Пхеньяні, з якими в США теж напружені стосунки.

Щодо Росії, то ракетні удари продемонстрували технологічну перевагу американської зброї над зенітно-ракетною системою С-300, яку росіяни використовують в Сирії.

Це хльосткий удар по амбіціях Кремля, який занадто довго смикав США за хвіст,
– зазначив політолог.

"Росія, два дні тому використавши право вето в Радбезі ООН по Сирії після використання хімічної зброї, вимагає від американців скликати Раду безпеки після американського ракетного удару по авіабазі! Путін нарвався на своє ж зброю. Американці тепер будуть використовувати його ж тактику, ветуючи в РБ ООН будь-які російські резолюції по Сирії. Переграв так переграв", – підсумував Тарас Березовець.

Читайте також: Трамп може, якщо треба, – реакція українських політиків на удар по Сирії

Нагадаємо, в ніч на 7 квітня Військово-морські сили США завдали ракетного удару по Сирії з кораблів, розташованих в Середземному морі. 60 ракет "Томагавк" поцілили по сирійській військовій авіабазі в провінції Хомс. Ракети випустили за наказом Президента США.

Після цього російські кораблі в повній бойовій готовності вирушили до берегів Сирії.