Про це йдеться у статті на сайті "Форум".

У публікації наголошується, що свого часу саме Слюсар заблокував мирне вирішення корпоративного конфлікту в "Агросвіті".

"У процесі конфлікту, який тягнеться вже більше двох років, був момент, коли обидві сторони могли домовитися. 9 березня цього року вони підписали Меморандум про припинення спору, справедливий розподіл активів і подальше управління ними. Однак в останній момент Бічуч (за порадою Слюсаря), вийшов із процесу. Замість цього вони використовували іншу стратегію, кінцевою метою якої було 100% відчуження компанії Бічучем", – йдеться у статті.

Автор перераховує основні махінації, до яких вдавався Слюсар і його юридична команда під час судових розглядів. Мова, зокрема, йде про підробку документів, яку Слюсар зробив під час розгляду справи про стягнення 11 мільйонів гривень у харківських судах першої та апеляційної інстанцій.

"Адвокати команди Слюсаря в останній день представили суду підроблені документи, за якими компанія нібито передала борг іншій фірмі – ТзОВ АТК "Мрія". Суд не прийняв фальшиві документи, які раптово з'явилися в останній момент. Результатом такої "кваліфікованої адвокатської допомоги" стало стягнення з компанії вже не 11, а 17 мільйонів гривень", – йдеться у публікації.

Також автор стверджує, що Слюсар підробляв документи, які подавалися на розгляд Верховного суду, а також – протоколи зборів акціонерів.

Крім того, в публікації йдеться про незаконні схеми, які застосовує Андрій Слюсар в своїй практиці. Одна з них – створення фальшивої заборгованості у 400 мільйонів гривень за допомогою сміттєвих цінних паперів, кінцевою метою якої було привласнення Бічучем компанії "Агросвіт".

"Оскаржувати заборгованість "Агросвіту" у суді повинен був і взявся саме Слюсар. І, оскільки схема була шита білими нитками, розбити її в пух і прах в суді не склало б труднощів навіть юристу-третьокурснику. Але Слюсар і пальцем не поворухнув, щоб довести фіктивність заборгованості, а, навпаки, своєю безпосередньою участю прикрив цю фіктивність від сторонніх поглядів. В результаті суд зобов'язав компанію виплатити 400 мільйонів гривень компаніям, підконтрольним Бічучу", – йдеться у статті.

На думку автора, подібні напівлегальні схеми не тільки блокують цивілізоване вирішення корпоративного конфлікту, а й шкодять клієнту Слюсаря – Олександру Бічучу.

"Мотиви Слюсаря є очевидними: він – не зацікавлений у припиненні справи, йому вигідно, щоб процес затягувався до нескінченності, адже це дає йому можливість "доїти" щедрого та наївного клієнта ще довгі місяці, а якщо пощастить, то й роки. А оскільки законні ідеї у Слюсаря давно вичерпалися, він придумує все більш жахливі схеми, за які рано чи пізно доведеться комусь відповідати", – резюмується у статті.

Нагадаємо, АПА "Агросвіт" належить Олександру Бічучу та Сергію Полумисному в рівних частках – по 50% акцій. У 2015 році Полумисний вирішив припинити спільний бізнес з Бічучем і запропонував цивілізовані механізми розподілу активів порівну. Бічуч не погодився на розділ, найняв команду юристів на чолі з Слюсарем і зробив низку протизаконних дій, спрямованих на привласнення компанії.