Вже в стартовій двадцятихвилинці шайба двічі побувала у воротах "Рейнджерс". А до середини другого періоду господарі "горіли" вже з розгромним рахунком.

Кріс Келлі, мабуть, думав, що поставив команду з Манхеттена на коліна. Однак нью-йоркці минулоріч уже пропустили стадію плей-оф і вдруге поспіль опростоволоситись наміру не мають. Рятувати гру взявся Вінні Проспал. Досвідчений чех двічі запалив ліхтар за воротами "Брюінс", ще до останньої перерви розвіявши безнадію в очах фанів.

Запал Вінні передався його партнерам по команді. Третій період перетворився на побиття команди з Бостона. Рівним рахунок зробив Брендон Дубінскі. А Сауер і Степан довершили справу. Результативний пас до свого активу записав Руслан Федотенко. 5-3. В останніх семи візитах на Madison Square Garden "Бостон" здобув лиш одну перемогу.

Самовіддана гра дозволила "рейнджерам" залишити позаду "Баффало" та піднятися на сьому сходинку в турнірній таблиці Сходу. Щоби остаточно гарантувати собі місце в раунді плей-оф команді Федотенка потрібно виграти бодай одну гру з двох, що залишилися до кінця регулярного чемпіонату.

"Лос-Анджелес" Олексія Понікаровського в каліфорнійському протистоянні був розтрощений хокеїстами "Сан-Хосе" - 6-1. Наразі "королі" зберігають за собою четверте місце в конференції, однак і досі ще не здобули путівки до наступного раунду.