Світовий банк визнав зростання впливу Китаю у світовій економіці і погодився на збільшення китайської квоти у цій міжнародній організації з 2,77% до 4,42%. Таким чином, Пекін нині поступається у Світовому банку тільки Сполученим Штатам і Японії, обійшовши Німеччину, Францію і Велику Британію.

Світовий банк збільшив також квоту голосів представників інших країн, що розвиваються, в управлінні своїм капіталом. У нинішньому році сумарна квота голосів представників країн, що розвиваються, в управлінні банком збільшиться з 44% до 47,2%. Найбільші акціонери банку — США і Японія — оголосили про зменшення своїх квот на знак солідарності з націями світу, що розвиваються.

Загальний капітал СБ у 2010 році зросте приблизно на 5,1 млрд. дол., і істотний відсоток від цієї суми, близько 1,6 млрд. дол., надійде з бюджетів країн, що розвиваються. Наступний перегляд часток відбудеться у 2015 році.

Світовий банк як і раніше вважає важливою боротьбу з бідністю і має намір активізувати роботу у цьому напрямі, йдетьться у підсумковому комюніке зустрічі. "Світова економіка відновлюється повільно і важко. Криза зашкодила просуванню роботи по боротьбі з бідністю, і її вплив триватиме ще деякий час. Оскільки до закінчення терміну, визначеного для виконання "Цілей тисячоліття", залишилося п'ять років, ми повинні прискорити кроки, направлені на боротьбу з бідністю будь-де — у країнах з середнім і низьким прибутком, але особливо в державах субекваторіальної Африки", — говориться у документі.

На засіданні прийняте рішення про виділення рефінансування на загальну суму в 58,4 млн. дол. з метою посилення підтримки з боку СБ фінансових можливостей країн, що розвиваються, в скороченні бідності і розвитку.