"Міжнародний тероризм не має меж, кордонів чи національності. Терористична загроза - загроза не лише Україні чи українському народу, це загроза всьому світу. Ніхто не захищений від терористичної загрози, тому знищити тероризм - спільне завдання всього цивілізованого світу. Чим швидше ми це зробимо, тим більше зможемо врятувати та захистити людей", - сказав Турчинов у своєму коментарі, передає прес-служба парламенту.

Знищити тероризм - спільне завдання всього цивілізованого світу

За його словами, через намагання "деяких західних політиків домовитися з Путіним, сприяючи "умиротворенню агресора", Росія нахабніла дедалі більше", посилюючи військові дії проти України та щоразу використовуючи більш потужні протиповітряні ракетні системи, які вже можуть вражати цілі на висоті 10 тисяч метрів і більше.

"Але ж це не просто "цілі"! Це обірвані людські життя, знищені долі", - сказав Турчинов.

Спікер додав, що як тільки розпочалася російська агресія, він "не раз звертався до міжнародної спільноти та керівників провідних країн із проханням надати нам сучасну зброю".

"Сучасні засоби виявлення військових цілей та надточна зброя могли б знищити пускові установки терористів та їхніх російських кураторів у лічені дні. Вони могли б допомогти попередити падіння "Боїнга", а також врятувати життя багатьох українців", - додав він.

Турчинов закликав цивілізований світ допомогти нашій країні у військово-технічному плані.

Прийшов час об’єднатись з Україною і допомогти знищити терористів

"Звичайно, ми дякуємо за підтримку, за всі співчуття та економічні санкції, але вже прийшов час поставити крапку агресії. Прийшов час усьому цивілізованому світу об’єднатись з Україною і допомогти знищити терористів, де б вони не були, розпочавши постачання нам сучасної зброї та військової техніки", - підсумував політик.

Нагадаємо, вчора в Україні на кордоні з РФ збили малайзійський лайнер з майже 300 людьми на борту, усі вони загинули. Літак прямував з Амстердама до Куала-Лумпур.

Президент України Петро Порошенко не виключає, що літак "Малазійських авіаліній" могли збити, і заперечує причетність до інциденту українських Збройних сил.

Прем'єр-міністр Малайзії Наджіб Тун Разак розпорядився негайно почати розслідування за фактом повідомлень про катастрофу літака авіакомпанії Malaysia Airlines.

Голландія також готова направити своїх фахівців в Україну для розслідування авіакатастрофи. Приєднатися до розслідування також висловили готовність РФ, США та інші.

За словами Президента РФ Володимира Путіна, відповідальність за катастрофу малайзійського Boeing 777 у небі Донбасу несе "держава, над територією якої це сталося".

У Києві під посольство Нідерландів люди приходять висловити співчуття сім'ям загиблих пасажирів пасажирського літака, збитого терористами над Донеччиною. На борту Boeing 777 перебували громадяни щонайменше 9 країн.

Українська влада закрила повітряний простір в районі, де був збитий літак малайзійських авіаліній.