Свою акцію активісти анонсували на фейсбук-сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк". Вони підкреслюють, що генпрокуратура і СБУ не показують голові держави справжній хід розслідування.

Раніше Венедіктова позбавила посад усіх прокурорів, які вели справу вбивства Катерини Гандзюк

Очевидно, що генпрокурор та голова СБУ не розповідають Президенту про справжній стан речей. Ми готові розповісти Президенту те, що не цікавить генпрокурорку, про відсутність доказів в матеріалах справи і про помилки слідства,
– заявили активісти.

На місце прийшов і активіст Сергій Стерненко, якому готуються оголосити підозру через нібито умисне вбивство, коли внаслідок нападу помер не активіст, а сам нападник. Детальніше про резонансну справу Стерненка читайте за посиланням.

Дивіться відео протесту під будинком Зеленського

На будинку і довкола розвісили плакати із зображенням Владислава Мангера, який нібито "купив прокурорів і президента".

Мангер плакати
Мангер "купив прокурорів і президента" / Фото з фейсбук-сторінки "Хто замовив Катю Гандзюк"

Чим невдоволені активісти

Офіс генпрокурора спільно з СБУ закінчили досудове розслідування у справі Катерини Гандзюк наприкінці квітня. Вони висунули підозри ймовірним організаторам та замовникам нападу – Олексію Левіну та Владиславу Мангеру. Хоча слідчі ще мали три місяці на проведення необхідних дій.

Активісти переконані, що це зробили для того, щоб "злити" справу у суді.

Ініціативна група "Хто замовив Катю Гандзюк?" у той же день, 27 квітня, організувала протести під ОП та будинком генпрокурорки Ірини Венедіктової. Генпрокурорка ж відповіла на протести заявою у фейсбуці, зазначила, що не вважає учасників акції правозахисниками та запитує їх, чи вони дійсно хочуть правди.

Детальніше про те, як скінчилося слідство у справі Катерини Гандзюк читайте за посиланням.

Батько загиблої Катерини Гандзюк розкритикував завершення слідства та вважає такі дії злочином.

В Офісі генпрокурора оприлюднили роз’яснення: там підкреслюють – прокурор дійшов висновку, що є достатньо підстав для складання обвинувального акту щодо голови Херсонської облради Владислава Мангера та помічника одного з депутатів облради Олексія Левіна (Москаленка).

Що відомо про вбивство Катерини Гандзюк – дивіться відео