Антон Гура переконує, що працює в медицині та працює з хворими. Cтав він відомим напередодні через свої повідомлення про "цілий літак з зараженими", який прибув з Мілану.

Важливо! У пасажирів, яких госпіталізували з рейсу Мілан – Київ, не підтвердили коронавірус

Я говорю відкрито, як є: у мене немає кураторів, і я – не політичний проєкт. Так, ви кажете про 3 або 4 хворих, але не забувайте, що половина літака були з ознаками вірусів і хвороб. Величезна кількість людей просили гарячої води, щоб розмішати порошок,
– відреагував на критику блогер.

Дописи Антона Гури про хворих на борту літака рейсу Мілан – Київ: відео

Що він раніше говорив про коронавірус і ким чоловік є насправді – у матеріалі 24 каналу.

Антон Гура – екскандидат УКРОПу

Антон Гура народився у Києві 12 лютого 1982 року (нині йому 38 років). Проживає він у столиці, а у 2014 році був кандидатом від партії УКРОП до Київської міської ради.

У 2009 році політик закінчив Національний університет імені Тараса Шевченка. Після навчання працював здебільшого у сфері продажів.

Був територіальним менеджером компанії "Анікс", керівником відділу продажів компанії "Вейл" і комерційним директором у "Біо Тест Мед". Остання компанія займається продажами медичних матеріалів та обладнання.

Як розповідає сам Гура, він займався і громадською роботою. Зокрема, був волонтером під час Революції Гідності та Помаранчевої революції, а також членом організації "Фонд порятунку Києва".

Будучи кандидатом у столичну міськраду, Гура хотів займатися питаннями житлово-комунального господарства. Наприклад, обіцяв змінити стару систему управління, а ЖЕКи замінити на ОСББ.

Зверніть увагу! В Україні зафіксували ще два випадки коронавірусу: що відомо про хворих

Антон Гура,
Антон Гура – кандидат у міськраду Києва / Скріншот з сайту партії УКРОП

Коронавірус і Гура

На власній сторінці у фейсбуці Антон Гура дуже часто коментує події щодо епідемії коронавірусу. Втім його настрої постійно змінюються.

Так, наприклад, 6 березня він писав, що жодної паніки в Україні немає. Крім того, закликав "спекулянтів в аптеках" опустити ціни і перестати наживатися на людях. Втім перевіряв людей на наявність паніки він дещо дивним чином – гуляв вулицями у протигазі.

Уже через 4 дні – 10 березня – блогер написав, що заражених коронавірусом в Україні "може бути десятки тисяч". Мовляв, за останні три дні у нашій країні відбувся "справжній спалах пневмонії".

На своїй сторінці Гура встиг і поторгувати захисними масками. За одну він просив від 70 до 100 гривень, але підкреслював, що обговорюватиме лише гуртовий продаж.

У ще одному пості, датованому 5 березня, Гура написав, що "коронавірус уже давно є в Україні, а заперечують це лише ідіоти". Саме з цього посту він і почав активно розганяти паніку.

Цікаво! Зеленський призначив коміка з "Ліги сміху" Гуменюка главою РДА: що про нього відомо

Актор Гура та участь у проєктах "Кварталу"

Засвітився Гура й на сайті з пошуку акторів. Тут він вказав, що за характером є амбовертом, тобто трохи екстра– та інтроверт.

Трохи емоційний, дуже амбітний. По натурі актор, хоч і не вчився цьому. У житті люблю слова, тільки вперед, не озираючись назад. Прагматичний, реаліст (висока частка оптимізму є в мені),
– писав Гура.

Атон Гура, Квартал, коронавірус, літак із Мілану, паніка, 1+1, Право на владу

Атон Гура, Квартал, коронавірус, літак із Мілану, паніка, 1+1, Право на владу
Інформація, яку надає Гура на сайті з пошуку акторів

Також він повідомив, що знімався в серіалах на другорядних ролях. І окремо відзначив зйомки гумористичної передачі "Кварталу 95" "Пороблено в Україні".

На своїй фейсбук-сторінці Гура публікував фото зі зйомок.

Атон Гура, Квартал, коронавірус, літак із Мілану, паніка, 1+1, Право на владу

Атон Гура, Квартал, коронавірус, літак із Мілану, паніка, 1+1, Право на владу
Гура знімався, зокрема, й у передачі "Кварталу" "Пороблено в Україні"

Неоднозначна репутація

Журналіст Олексій Братущак у фейсбуці повідомив, що Гура нещодавно виступав медичним експертом на каналі Klymenko Time.

Належить цей канал міністру-втікачу часів Януковича – Олександру Клименку. Сьогодні політик підтримує антиукраїнські сили.

"Це так, для розуміння. Чувак тупо хайпує на різні теми", – додав журналіст.

Радимо ознайомитися! Відставити паніку: як пережити карантин через коронавірус в Україні

Атон Гура, Квартал, коронавірус, літак із Мілану, паніка, 1+1, Право на владу
Гура на каналі Klymenko Time