Про це 24 Каналу розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш. За його словами, для того, щоб завдати якнайбільших уражень противнику, Сили оборони використовують спеціальну тактику.

Дивіться також Просування на Таврійському напрямку: ворог втратив систему "Ураган" та важливий об'єкт

Бої поблизу залізниці тривають

Бої на південному фланзі Бахмута не зупиняються ні на секунду. Сили оборони намагаються закріпитися на досягнутих рубежах в районі залізниці Бахмут – Горлівка.

"Зрозуміло, що ця залізниця вже не підлягає експлуатації. Вона понівечена інтенсивними боями та артилерійськими снарядами. Противник намагається вчепитися за неї, адже йому зручно обороняти цей рукотворний рубіж", – пояснив Євлаш.

Варте уваги Українські військові знищили склад й живу силу окупантів під Бахмутом: разюче відео

Однак Сили оборони працюють над тим, щоб виявляти ворожі пункти спостереження та управління неподалік і завдавати прицільних уражень. Цікаво, що на Бахмутському напрямку Росія залучає як десантників, так і загальновійськові частини.

"Загарбники кидають у бій свої резерви, але ті зазнають суттєвих втрат. Через це в рядах окупантів низький морально-психологічний стан і навіть трапляються бунти", – зазначив пресофіцер.

Ілля Євлаш про бої на Бахмутському напрямку: дивіться відео

Що відбувається поблизу Бахмута

  • В середині вересня Сили оборони зуміли вибити ворога з Кліщіївки та Андріївки на південь від Бахмута після кількох місяців напружених боїв. Це закріпило успіхи українських військових на цій ділянці фронту, але поки що у під повним контролем росіян залишаються 2 дороги до Бахмута: з Дебальцевого та з Попасної.
  • Бої поблизу залізниці тривають вже близько тижня. Росія вважає Бахмутський напрям пріоритетним для себе, через що озброює тутешні частини новою технікою, а стару відправляє на Куп'янський напрямок
  • Також на тлі успіхів Сил оборони поблизу Бахмута стало відомо, що військово-політичне керівництво країни-агресорки відсторонило від керівництва цим напрямком генерала Сичевого. Серед причин такого рішення називають невиправдані штурми втрачених позицій і великі втрати.