Про це 24 Каналу розповів заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. Він пояснив, якими шляхами наразі користуються окупанти.
Дивіться також "Ми скоро відійдемо": росіяни зізнаються місцевим на Запоріжжі, що надовго не залишаться
Слабке місце росіян
Росіяни бояться використовувати відремонтований міст для транспортування боєприпасів та важкої техніки, оскільки самі точно не знають скільки він може витримати. Тому здебільшого користуються залізничними сполученнями.
Вони бояться його використовувати, бо розуміють, що нічого не закінчилося для цього мосту і все ще попереду,
– відзначив Соболевський.
Юрій Соболевський про логістику росіян в районі Чонгарського мосту: дивитись відео
Він припустив, що українські оборонці час від часу нагадуватимуть окупантам чия це територія. Таким чином не дадуть покращувати логістичні шляхи. Така тактика дозволила звільнити правобережну частину Херсонщини. Тому може допомогти і в деокупації лівобережної.
"Логістика залишається слабким місцем Росії. Але вони змогли зробити великі запаси боєприпасів на території області. Тому поки критичного значення такі пошкодження логістики не мають. В тому плані, що не змінюється інтенсивність обстрілів нашої території", – пояснив заступник голови Херсонської облради.
Удар по Чонгарському мосту: основні новини
- "Бавовна" на Чонгарському мосту сталася 22 червня. Окупанти повідомляли про влучання у двох місцях. Також вони наголосили на пошкодженнях дорожнього покриття дублюючої переправи. Мовилося про міст Сиваш.
- Через Чонгарський міст йшла частина вантажів російських окупантів, а отже це був один з логістичних шляхів. Удар по переправі мав і значний психологічний тиск на окупантів – немає жодного місця на території Херсонщини, де б вони могли почувати себе в безпеці.
- Невдовзі окупанти заявили про відновлення мосту. Утім, деякі експерти вважають, що це марна робота. Адже надалі у цієї логістичної артерії немає шансу, аби уціліти.