Про це заявив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Комісія зібрала матеріали, які підтверджують непрофесійність тепер уже колишніх керівників поліції. Наразі їх передали до прокуратури.

Основною помилкою Сергій Князєв вважає залучення спецпризначенців до супроводу колони. Також встановлено 25 осіб, які спровокували заворушення, з них 14 висунули підозру, 5 утримують під вартою, 1 визнав свою провину. Ще одного оголошено в розшук.

Наразі звільнені від посад 2 керівника обласного рівня, 2 керівника поліції міста. Відсторонені від виконання службових обов'язків 4 працівника полку поліції особливого призначення, в тому числі, їх командир,
– прозвітував голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Нагадаємо, що 9 травня у Дніпрі сталася бійка між невідомими молодиками та ветеранами АТО. Конфлікт розгорівся через заборонену символіку, яку використовували учасники ходи на чолі з представниками "Опозиційного блоку".

Під час сутичок травми отримали 14 людей. У порушників вилучили ножі, травматичні пістолети, газові балончики та каністру з хімічною сумішшю. Очевидці запевняють, що поліція була на боці так званих "тітушок" і била учасників АТО. Після скандалу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив керівництво міської та обласної поліції.