Додаток призначений для обміну інформацією та коригування вогню. Про це 24 каналу розповів волонтер та співзасновник "Армія SOS" Олексій Савченко.
Варте уваги Стійкі до РЕБ: на що здатні потужні українські безпілотники “Валькірія”
Не ставили за мету створити програмне забезпечення
За його словами, робота над застосунком розпочалася у 2015 році, на запит військових, яким були необхідні якісні карти. На той час на ринку були альтернативи, але це все було закрите програмне забезпечення, яке кожна країна розробляла для себе.
Ми не ставили спочатку за мету створити саме програмне забезпечення. Ми ставили за мету – відповідати на запит військових. Військові запросили карти – ми дали їм карти. Декілька різновидів: супутникові, топографічні карти,
– зауважив волонтер.
Олексій Савченко розповів, що на початку війни наші військові зіштовхнулися зі проблемою, яка є зараз у росіян – вони воювали з картами 80-х років. І там, де було вказане поле, вже був житловий масив або село.
Потреба була саме в картах. І потім, отримуючи фідбек з фронту, це обростало додатковими функціями,
– пояснив Олексій Савченко.
Що важливо, за словами волонтера, окремим підрозділам артилеристів або розвідки необхідний тільки планшет для встановлення програмного забезпечення. Все інше обладнання розташовується у пунктах керування.
Олексій Савченко про програмне забезпечення для армії: дивіться відео
Цікаво Танки, РСЗВ і гармати: хто зі союзників надає найбільше зброї Україні
Яку зброю надають Україні партнери, щоб нищити окупантів
- Польща підтвердила передачу Україні танків PT-91, про це повідомив речник Агентства озброєнь Міноборони Польщі Кшиштоф Платек. Зауважимо, що танки вже прибули в нашу країну та допомагають нищити ворога.
- Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, США передали Україні додаткові установки реактивних систем залпового вогню. Мовиться про 4 HIMARS, які раніше відмінно показали себе на фронті.
- Також Олексій Резніков повідомив, що до нас вже прибули реактивні системи залпового вогню MARS II. Німеччина оголосила про їх передачу ще 26 липня.
- 28 липня до України завітав президент Литви Гітанас Наусєда. Під час на пресконференції з Володимиром Зеленським політик заявив, що Литва розширює підтримку України. Також Наусєда приїхав не з пустими руками, а привіз новий пакет військової допомоги, який включає 10 бронемашин, боєприпаси й антидрони.
Дивіться також – У ЗСУ показали успішну роботу дрона-камікадзе Phoenix Ghost: відео