Про це в ефірі програми "Між іншим" з Денисом Казанським та Дмитром Гнапом заявив російський публіцист Андрій Піонтковський. Він зазначив, що усі інші німецькі політсили заздалегідь виключили будь-яку можливість співпраці з ними.
До теми Результати виборів у Німеччині: хто потрапить у Бундестаг
"Ці дві партії, одна – фашистська, інша – комуністична, їх не лише підтримує, але й фінансує Кремль. Вони обидві невдалі", – зауважив Піонтковський.
Результати виборів у Німеччині 2021 року / Скриншот з сайту Der Bundeswiehlleiter
За попередніми результатами виборів у Німеччині, AfD отримала 10,3% голосів. А партія Die Linke – 4,9%.
У німців зараз взагалі немає виборчого бар'єру, інакше Die Linke узагалі б не пройшла у парламент.
Старий прийом Сталіна
Водночас примітним є те, що ці дві політичні партії знайшли підтримку на східних землях Німеччини, на колись підконтрольній Радянському Союзу території Німецької Демократичної Республіки.
Це аналогія для України. Вся тактика Кремля щодо нав'язування Києву легалізації в українському правовому полі ОРДЛО – це старий прийом Йосипа Сталіна, який у 1952 році пропонував канцлеру Німеччини її об'єднати.
Іронія полягає у тому, що пройшло 30 років з моменту возз'єднання Німеччини, а нащадки людей, які жили на підконтрольній СРСР території голосують за партії, фінансовані Кремлем. За словами російського публіциста, у такий спосіб генетично закріплюється й передається тоталітарне зомбування.
Вибори в Німеччині: останні новини
- Партія Меркель не втрачає надії створити свою коаліцію в новому парламенті. Консервативний блок ХДС/ХСС планує залучити до об'єднання "зелених" і Вільну демократичну партію.
- Результати парламентських виборів у Німеччині змінять майбутнє європейської та світової політики. Експерти розповіли, як змінювалися фаворити виборчих перегонів та чому це важливо для України.
- До німецького парламенту вперше увійдуть дві трансгендерні жінки. Це представниці партії "Зелених" – Тесса Ганзерер і Ніке Славік.