Люди вже розбігаються з МОЗ, – Литовченко розповіла, хто ще покидає міністерство

4522 Читать новость на русском
Хто покидає МОЗ / УП Життя

Ірина Литовченко підтвердила те, що всі десятеро людей з директорату покидають свої посади. З усієї команди залишається лише 5 спеціалістів, для яких це або перше місце роботи, або дівчата, які за кілька місяців ідуть в декрет.

Деякі йдуть, проте не одноманітно, а переводяться в інші міністерства, розповіла Ірина Литовченко під час інтерв'ю УП Життя.

До теми: Майже весь директорат МОЗ на чолі з керівницею – звільняється

 
Ірина Литовченко
“Нам всім важко. З директорату громадського здоров’я уже пішло два керівники експертних груп і, скоріш за все, ще підуть експерти. В освіті теж є відчуття, що там теж будуть втрати”.

Хто вже пішов з Міністерства охорони здоров'я

Вже відомо, що з директорату медичних послуг одностайно пішла група електронної медицини. В eHealth залишилася лише одна дівчина, яка буде переходити в інше відомство. Тобто замість 4 людей буде 0.

До того ж, пішла керівниця експертної групи вторинної та третинної допомоги, яка мала у квітні запускати реформу. 

За словами Ірини Литовченко, всі вони пішли через розбіжність цінностей з новим керівництвом, а також через те, що в МОЗ стало неможливо працювати. Литовченко вважає, що врешті-решт міністерство покинуть до половини людей. 

 
Ірина Литовченко

“Але це історія не про кількість – скільки іде, а про тих, хто іде. Якщо ідуть ключові люди – директори, керівники експертних груп, ті, які вели процеси... Іноді достатньо, щоб пішла одна людина, аби процес зупинився. На жаль”.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук