Він зробив це особисто, ймовірно, під час розмов із очільником Кремля Володимиром Путіним. Про це розповіла українська омбудсвумен Людмила Денісова в інтерв’ю Lb.ua.
Актуально: Новий обмін полоненими: що кажуть у Кремлі та в Україні
На скільки мені відомо, президенти визначили, хто з громадян потрапляє в цей список зі звільнення. Представникам робочої групи лише займалися реалізацією домовленостей між президентами,
– пояснила Денісова.
Омбудсвумен вважає, що досягнути успіху у поверненні українців додому відіграла зміна риторики з боку України.
"У президентів Порошенка і Зеленського – різна риторика. Гадаю, зміна деяких позицій, про що говорив Зеленський, відіграло найважливішу роль у досягненні цієї цілі", – наголосила Денісова.
Що відомо про звільнення українських бранців Кремля?Обмін полоненими за схемою "35 на 35" між Україною і Росією відбувся вранці 7 вересня. Літак з полоненими українцями приземлився в київському "Борисполі" близько 14 години.
На Батьківщину повернулися 24 військовополонені моряки, які були захоплені біля Керченської протоки, та 11 політв'язнів: Роман Сущенко, Володимир Балух, Олександр Кольченко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, Артур Панов, Олексій Сизонович та Олег Сенцов.