Цей дрон подібний до безпілотника Bayraktar і може виконувати, зокрема, бойові завдання. Про це 24 Каналу розказав військовий аналітик, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан, зауваживши, що БпЛА може нести ракети класу "повітря – земля". За даними британської розвідки, окупанти використовують такі дрони, зокрема, аби коригувати удари по узбережжю.

Дивіться також "Раніше було легше збивати": військові розповіли, як захищають небо Харкова від дронів

"Може нести, зокрема, керовані авіаційні бомби. Також виконувати певні завдання", – сказав Світан.

Однак такий безпілотник не може підіймати велику кількість бойових частин, адже має невелику потужність. В основному такий БпЛА створений для розвідки.

Там дуже хороша оптика з дальністю іноді до 200 кілометрів, яка може виконувати завдання наведення, зокрема, у режимі реального часу,
– зауважив полковник ЗСУ в запасі.

Окупанти використовують саме цю модифікацію дрона, адже російські літаки дальнього радіолокаційного виявлення А-50 бояться виконувати бойові завдання. Ворог їх особливо не використовує після того, як українські військові збили другий такий російський літак.

"Частину завдань А-50 взяли на себе Mohajer", – наголосив льотчик-інструктор.

На його думку, так росіяни, ймовірно, можуть намагатися відстежити пуски українських ракет.

Ворог застосовує дрони

  • Росіяни активно використовують БпЛА на фронті. Ворог має багато безпілотників. Українські військові фіксують зліт ворожих БпЛА кожні 20 хвилин.
  • Росіяни почали застосовувати дрони з котушкою оптоволоконного кабелю. Його довжина – 10 кілометрів. Припускають, що такому БпЛА не страшна РЕБ, а картинка може передаватися у найвищій якості. Новий дрон ворога вивчають фахівці.
  • У Сухопутних військах ЗСУ заявили, що усіх бійців навчатимуть як поводитися під час атак ворожими безпілотниками. Захисників вчитимуть правильно маскуватися в природному ландшафті та в укриттях.