Охороняли громадський порядок. Так, як вони вміють охороняти громадський порядок. Виключно в один бік у захист і на користь проросійської мразоти.

Читайте також: Футбольні уроки Маріуполя: Донбас – це Україна

Кажуть, що цілу спецоперацію провели. Очікували хлопця вдесятьох на наступному матчі на вході до стадіону. Провадження відкрили, склали протокол про "дрібне хуліганство". За спалення "прапору" "Новоросії", да.

Ось вирізка з пояснення хлопця, яке мусора змусили писать за спалення "прапору" "Новоросії":

14.04.2018 я пришел на стадион Металлист для просмотра матча Шахтер – Динамо. Во время второго тайма на 24- й минуте я малозаметным движением начал жечь флаг "Новороссии". После этого мы данный флаг выбросили. 21.04.2018 я пришел на стадион для просмотра матча, в перерыве сотрудники полиции пригласили меня для дачи пояснений по факту, который произошел на матче Шахтер-Динамо.

Харківським мусорам дуже не подобається спалення "прапору" "Новоросії". Не подобаються акції проти радянських прапорів, георгіївських стрічок і будь-якго іншоо ворожого лайна.

Читайте також: Аброськін розповів про два напрямки злодійського руху, які діють в Україні

Воно й не дивно. Варто згадати історію. Зовсім нещодавню історію. У березні-квітні 2014, коли подальша доля Харкова знаходилась на волосинці від долі Донецка і Луганська, коли місто буквально висіло над прірвою, харківські мусора просто повністю самоусунулись. Як кажуть в колах самих мусорів, "випали на мороз".

Тоді на перших порах харківську адміністрацію від російської мразоти ставили місцевих курсантів, усіляких ментів-теоретиків, викладачів ментовських ВУЗів, які взагалі не знали, що робити. Вся дієздатна харківська ментовка просто відморозилась і спостерігала зі сторони, що ж воно з того вийде.

Харківські беркута спочатку одягли георгіївськи стрічки, але потім теж просто обрали очікувальну позицію, зачинились на своїй базі і звідти пасивно виглядали, коли ж вже нарешті Росія прийде само собою.

Росія само собою не прийшла. І харківські менти, переважна більшість яких з того часу залишається та ж сама, цьому й досі дуже розчаровані.

Скоріше за все, у разі першої ж наступної зручної нагоди вони зробять висновки і не будуть більше самоусуватись та займати очікувальну позицію. Не будуть більше пасивно чекати, поки Росія прийде сама собою. Вони будуть допомагати їй.

Читайте також: Поліція знайшла зниклу у Києві дівчину-підлітка: вона виявилася донькою відомого волонтера