Проте кожен місяць, на який ми його затримуємо, означає, що росіяни краще підготуються. Про це 24 Каналу сказав військовий експерт Павло Нарожний.

До теми Коли в Україну прибудуть літаки F-16: Зеленський окреслив найбільш імовірні терміни

Чекати не можна

Окупанти зможуть вирити більше окопів, побудувати більше укріплень. Крім того, противник виготує нові літаки, нові ракети. А ми за цей час будемо виснажуватися. Чимало бійців воюють з березня, а деякі – з 2014 року. На жаль, особового складу не вистачає, щоб відправляти наших захисників належним чином выдпочивати.

Тому я не є прихильником ідеї чекати на літаки. Ми так можемо легко дочекатися грудня, а тоді ми банально не зможемо наступати. Усі знають, яка в Україні осінь: до листопада може бути сонячно й тепло, а можуть наприкінці вересня піти дощі,
– зауважив Нарожний.

Вони можуть бути такі, що ніхто нікуди рухатися не зможе. Це означатиме, що наступ зупиниться ад до березня чи травня наступного року.

"А за цей час ми виснажимося, ворог накопичить сили, і нам буде набагато складніше робити цей наступ", – підсумував Нарожний.

Що відбувається на фронті: останні новини

  • Сили оборони мають успіхи на Півдні та Сході нашої держави. Британська розвідка зазначила, що ЗСУ поступово, але стабільно просуваються на ключових напрямках.
  • Наші бійці продовжують тримати оборону й відкидати російських військових, зокрема, на Бахмутському напрямку.
  • У межах наступальних операцій українська армія звільнила території, які були під окупацією від 2014 року. Йдеться про території поблизу Красногорівки. Раніше вони були позначені як "сіра зона".