Про це на своїй сторінці у Facebook написав екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак.

До слова, 24 канал повідомляв, що напередодні Мирослав Продан звинуватив працівників Генпрокуратури в "кришуванні" контрабанди на Одеській митниці, і запевнив, що вже написав відповідну заяву до НАБУ.

Згідно з його повідомленням, у межах спільної операції ГПУ і СБУ (Главк "К") був запланований "захід" слідчих та оперативників до центрального офісу ДФС у Києві для проведення слідчих дій щодо в.о. голови фіскальної служби Мирослава Продана.

Читайте також: Луценко анонсував справу проти очільника ДФС Продана

Тоді до центрального офісу ДФС було підтягнуто спецпідрозділ СБУ, який мав фізично забезпечити такий "захід". Але керівник ДФС виявився готовим до такого розвитку подій і вжив контрзаходів, виставивши для охорони спецпідрозділ очолюваного ним органу. Виник реальний ризик силового зіткнення у центрі столиці між співробітниками двох правоохоронних органів. Ситуацію вирівнювали на спільній зустрічі президента і прем`єр-міністра. У результаті перемовин було досягнуто "перемир’я",
– мовиться у дописі Трепака.

"Через прем’єр-міністра президент хоче тримати під своїм контролем податкову і митницю, які завжди розглядалися як годівниця і джерело витрат на виборчу кампанію. Ключова роль прем’єр-міністра у виборчій компанії зумовлюється й тим, що він за своїм статусом контролює фінанси держави, які влада може використовувати у передвиборних цілях", – відзначив екс-заступник голови СБУ.

Трепак висловив переконання, що існують підстави стверджувати про серйозний особистий конфлікт між двома вищими посадовими особами держави – президентом і прем'єром.

Усе, що відбувалося і відбувається (команди "відбій" ніхто не давав) з "наїздом" на людей з найближчого оточення прем’єр-міністра, спрямовано виключно на те, щоб схилити В.Гройсмана до підтримки П.Порошенка на майбутніх президентських виборах,
– запевнив екс-заступник голови СБУ.

Читайте також: Скандал із затриманням контейнерів на Одеській митниці: чому Гройсман захищає Продана