Чоловіка госпіталізували до інфекційної лікарні, повідомив мер Львова Андрій Садовий у твіттері.

Читайте також В Україні одужав перший хворий від коронавірусу

Наразі поліція вивчає усі контакти пацієнта та встановлює людей, з якими він міг контактувати. Чоловік працює лікарем-стоматологом.

Маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус у Львові. Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні. Хворий здав аналізи приватному діагностичному центру після чого матеріали були відправлені до Києва. Результат позитивний,
– написав Садовий.

Мер Львова додав, що, повертаючись з Німеччини, чоловік усвідомлював, що є у групі ризику. Відтак, у перший ж день після повернення здав аналізи у приватну лабораторію. Хворий весь час намагався бути у самоізоляції, а після отримання позитивних результатів, одразу звернувся до інфекційної лікарні.

Станом на сьогодні почувається добре, жодних клінічних проявів немає, але перебуватиме й надалі під контролем,
– зазначив Садовий.

Додамо, що у Львові підозрюють ще 43 людини на коронавірусне захворювання.

Коронавірус в Україні: головне

  • Станом на 20 березня в Україні підтвердили 27 випадків захворювання на коронавірус, з них 3 – летальні, одна людина одужала.
  • Найбільша кількість хворих у Чернівецькій області – 15 хворих, в Житомирській області – 2, в Київській області – 2, в Дніпропетровській області – 2, в Донецькій області – 1, в Івано-Франківській області – 1, в місті Київ – 3 і вже один у Львові.

коронавірус заборона
Що заборонено в Україні через коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.