Захисниця народила дівчинку в Луцькому перинатальному центрі. Про це повідомив заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Важливо Останній місяць перебувала у лікарні: подробиці про вагітну захисницю "Азовсталі" Мамонову

Мамонову виписали з лікарні

Мар'яну та її донечку Аню зустрів та привітав голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко. Держава потурбується, щоб родина почувалася комфортно та мала все необхідне.

Мар'яна — військовий медик, наш герой, потрапила в полон на початку квітня цього року. Повернулася додому 21 вересня, а ніч на 25 вересня вже народила. Сталося диво! Ще раз вітаємо маму та маленьку українку! Радий, що маленька Аня буде рости вдома, у вільній країні!
– зазначив Тимошенко.


Мамонову виписали з лікарні / фото Кирила Тимошенка

Мар'яна дізналася про вагітність на "Азовсталі"

Медикиня Мар'яна Мамонова була однією з тих, кого росія захопила на "Азовсталі". Власне там вона дізналася про свій стан. Коли ж потрапила у російський полон, то перебувала там на збереженні у донецькій лікарні.

За словами захисниці "Азовсталі", медичний персонал до неї ставився добре. Її ніхто ані ображав, ані принижував. Зокрема, медики повелися професійно. Вони не влаштовували жодних мовних і політичних суперечок. Натомість ставилися до неї винятково як до вагітної, і ніяк інакше.

Повернулася Мар'яна додому 21 вересня – на 9 місяці вагітності. Тоді вдалося обміняти на Медведчука 200 українських захисників.

Крім них, з полону вдалося звільнити 5 героїв-командирів "Азовсталі". Їх обміняли на 55 російських полонених.

До теми У звільненої з полону Мар'яни Мамонової народилась донечка

Які ще захисники "Азовсталі" повернулися додому

Варте уваги – У звільненої з полону Мар'яни Мамонової народилась донечка: дивіться відео