Пакунок, адресований Бараку Обамі, був відправлений на адресу його дому у Вашингтоні, а Гілларі Клінтон вибуховий "подарунок" відправили у її будинок в Чаппакуа, що в передмісті Нью-Йорка.

Читайте також: Ці акти залякування мерзенні: Білий дім прокоментував надсилання бомб Клінтонам та Обамі

За даними секретної служби, вибухові пристрої були подібні до того, який 22 жовтня знайшли у будинку мільярдера та благодійника Джорджа Сороса.

Одразу після того, як з'явилась інформація про пакунки Клінтон та Обамі, стало відомо, що подібні посилки були відправлені й за іншими адресами.

США вибухівка посилки
Масова розсилка пакунків з вибухівкою у США: карта

Ще одна бомба була виявлена у поштовій кореспонденції в "Тайм-Уорнер-Центр" у Нью-Йорку, де розташована редакція телеканалу CNN.

Згодом стало відомо, що ця посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану, який виступає на CNN у ролі політичного експерта.

Частину будівлі було евакуйовано, телеведучі були змушені покидати приміщення у прямому ефірі.

Поліція підтвердила, що, окрім вибухівки, у посилці був також невідомий білий порошок.

Через підозрілий пакунок був також евакуйований офіс конгресмена від Демократичної партії Деббі Вассерман Шульц у Флориді і будівля в Сан-Дієго, де розташований офіс сенатора Камали Харріс і редакція газети San Diego Union-Tribune.

Ще одну посилку перехопили в пункті перевірки пошти Конгресу США у Меріленді – вона призначалася конгресмену Максін Уотерс.

Президент США Дональд Трамп на резонансні новини про пакунки з вибухівкою відреагував доволі небагатослівно.

У поліції Нью-Йорка підтвердили, що у пакунків для Сороса, Клінтон, Обами та CNN один і той же відправник.

У всіх випадках це були саморобні вибухові пристрої. Американські ЗМІ з посиланням на власні джерела публікують фото, як виглядала ця вибухівка.