Як підкреслив він у ефірі 24 каналу, у Росії розуміють всю слабкість Медведчука, однак Путін – це людина, яка своїх не здає.

Читайте також: Кримінальне провадження проти Медвечука щодо держзради: у Путіна говорять про репресії

"Це його кредо, це його фішка. І на цьому він стоїть. Не полюбляючи Путіна, за це я його поважаю, оскільки люблю людей, що не здають своїх. Тому він не здає Медведчука, а той уже давно перетворився на слабку ланку", – переконує журналіст.

За його словами, Медведчук не має жодного авторитету в українському суспільстві та є токсичним.

"Навіть, якби Рінат Ахметов виставив свою кандидатуру, за нього б проголосувало набагато більше людей, аніж за Медведчука. Навіть олігарх і водночас найбагатша людина отримав би набагато більше симпатій. Медведчук, зі свого боку, не може ані жодних голосів зібрати як особистість, так йому і не вдалося об’єднати людей, до прикладу затягнути під себе Ахметова. Відтак, Медведчук – це не та фігура, яка може сьогодні взяти голоси прихильних до Росії жителів України", – наголосив представник ЗМІ.

На переконання Гордона, Путін і його оточення вважають Медведчука саме тим, хто може взяти голоси проросійськи налаштованих українців. Але це велика помилка.

"Путін уже багато помиляється щодо українського питання. І весь час він не розуміє головної формули Кучми – "Україна – не Росія", – підсумував він.

На партійному з’їзді політсили "Опозиційна платформа – за життя", у якій він є головою політради, Віктор Медведчук нещодавно заявив про необхідність створення так званого "автономного регіону Донбас". Також він вважає, що такий статус слід закріпити у Конституції України.

Наш план-концепція передбачає три розділи: законодавчий, адміністративний і розділ, що стосується порядку та процедури впровадження миру. Згідно з планом, передбачається створення на Донбасі автономного регіону "Донбас" у складі України,
– наголошував кум Путіна

На його думку, домовленості щодо такого статусу Донбасу може бути досягнуто у чотирикутнику Київ – Донецьк –Луганськ – Москва.

До слова, раніше Віктор Медведчук брав участь у переговорах у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі, але наразі він більше не представляє Україну на цих перемовинах. Причина – звинувачення з боку президета Поорошенка у тому, що на переговорах Тристоронньої контактної групи він фактично лобіював інтереси Путіна.

Хто такий Віктор Медведчук: дивіться відео

Дивіться повний випуск програми "Що це було?" за 9 лютого 2019 року: