Нерухомість 24 поспілкувалась дизайнерами студії LIS про виклики та особливості проекту #68.

Дивіться також: Дружній інтер'єр дитячої клініки у Києві, про яку пишуть світові ЗМІ: яскраві фото

Проект #68 – це дизайн однокімнатної квартири у Львові, над яким LIS design studio працювала у 2018-му році. В помешканні площею 67,4 метри квадратні вдало поєднані спальня, їдальня, простір для роботи та відпочинку.

Про нього свого часу згадувало авторитетна серед архітекторів спільнота Archilovers.

А видання про мистецтво та культуру Trendland пише, що це сучасна та модна квартира, у якій би хотілось жити в будь-якому тисячолітті.

Засновник студії Роман Шпелик розповів, що замовник звернувся до них з побажанням зробити у його помешканні "оптимістичний" інтер'єр і був не проти неординарних досліджень з фактурою та кольором.

Ми звернули його увагу в бік іспанських та португальських архітектурних студій, таких як: Colombo Serboli, Fala Atelier, Kresta design. Саме вони надихнули нас на цей складний процес,
– каже дизайнер.

У процесі проектування йому з колегами випала нагода сміливо експериментувати з підбором відтінків, більше дізнатись про вплив кольору на форми, об'єми та простір.

Саме так виникла ідея поєднати глибокий синій з ніжним кораловим у передпокої з нішею при вході. Ці ж кольори перегукуються в протилежній частині квартири, де в них виконаний невеликий робочий простір та відокремлена шафа.


Дизайн однокімнатної квартири у Львові//Фото: LIS Design Studio

Для кухні вільного планування дизайнери вибрали свіжий відтінок зеленого для плитки та меблевої фурнітури, поєднавши його зі світлими меблями у їдальні поруч.


Візуалізація інтер'єру кухні у проекті #68//Фото: LIS Design Studio

Простору квартирі додає імпровізований зелений куток, який може бути затишною зоною для відпочинку. Його розташували на невеликому підвищенні.


Реалізація проекту #68 запланована на 2019-й рік//Фото: LIS Design Studio

За словами авторів, для них це був хоч і складний, але неймовірно цікавий проект, який замовник оцінив сповна. Реалізація проекту запланована на 2019 рік.

Дивіться також: Тренди в дизайні інтер'єрів 2018: що було в квартирній моді цього року