Збірна України підсмажила “французьких півнів”. Підопічні Михайла Фоменка на “Олімпійському” не залишила іменитій збірній Франції жодного шансу на позитивний результат. “Жовто-блакитні” подарували свято для всієї країни.

Не боялись “триколірних” українці у першому таймі, про що власне і говорить статистика - 5 ударів у бік воріт французів, натомість підопічні Дешама лише раз понервували П’ятова. У другому таймі українці спочатку витримали стартовий тиск збоку суперників, а згодом почалось…

Просто бездоганну комбінацію розіграли Степаненко, Едмар та Зозуля. Останній змусив заревіти “Олімпійський” на повну – 1:0.

Не встигли отямитись гості, як українці збільшили свою перевагу. Той же Зозуля заробив пенальті, яке без клопотів реалізував Андрій Ярмоленко.

Наприкінці ж матчу арбітр продемонстрував червоні картки Кучеру та Косельни. 2:0.

Два м’ячі переваги, здобуті на “Олімпійському”, українцям залишилося захистити на “Стад-де-Франс” у матчі-відповіді 19 листопада.